Oferta pracy Referent ds. Księgowości

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Referent ds. Księgowości

Zakres obowiązków:

* Ewidencjonowanie dokumentów księgowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,

* Sporządzanie deklaracji podatkowych,

* Sporządzanie rozliczeń rocznych,

* Obsługa systemów finansowo-księgowego i kosztowego

* Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Wymagania

* Znajomość podstawowych zasad rachunkowości

* Min. roczne doświadczenie w pełnej księgowości

* Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości

* Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL

* Dobra umiejętność organizacji pracy własnej

* Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie

* Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

* Zatrudnienie na umowę o pracę

* Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie bądź przesłanie aplikacji (CV wraz ze zgodą na przetwarzania danych osobowych) w sekretariacie WSPR w Rzeszowie, ul. Poniatowskiego 4 (II piętro) lub drogą elektroniczną na adres kadry@wspr.pl.

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ DO DNIA 30 KWIETNIA 2019r.

Przesłanie do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez WSPR w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.  Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie w CV podanej niżej klauzuli: Klauzula zgody na przyszłe rekrutacje: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.