loader image

Aplikacja Na Pomoc Podkarpacie

Aplikacja o nazwie Na Pomoc Podkarpacie pozwala dyspozytorowi medycznemu precyzyjnie namierzyć osobę wzywającą pomocy. Dzięki niej ratownicy medyczni będą mogli znacznie szybciej dotrzeć do osoby poszkodowanej. Osoba doznająca wypadku np. drogowego bardzo często nie potrafi dokładnie zlokalizować miejsca zdarzenia, podobnie jak osoby wybierające się choćby w góry czy wyjazd poza miasto. W sytuacji wypadku, urazu, nagłego zachorowania osoba zdenerwowana, potrzebująca pomocy bardzo często nie potrafi określić miejsca, w którym się znajduje lub nawet podaje błędną lokalizację.

Dzięki aplikacji Na Pomoc Podkarpacie dyspozytor może zlokalizować osobę potrzebującą pomocy z dokładności do 1m w ciągu zaledwie kilku sekund. Także wszystkie dane wprowadzone do aplikacji, jak np. imię i nazwisko, nr telefonu, czy osoba jest niesprawna ruchowo lub niesłysząca automatycznie wypełniają się na kracie wyjazdowej.

Darmowa aplikaja

Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu play.

Android

Aplikacja działa w systemie Android.

Moduł GPS

Do poprawnego działania aplikacji wystarczy włączyć moduł GPS oraz transmisję danych.

Łatwość obłsugi

Korzystanie z aplikacja jest bardzo proste i intuicyjne.

Zainstaluj aplikację już dziś

Zachęcamy wszystkich do zainstalowania aplikacji, jednocześnie mając nadzieje, że nigdy nie będzie potrzeba jej użycia. Aplikacji używamy wyłącznie w stanie zagrożenia życia i zdrowia, a każde jej bezpodstawne użycie będzie karane.

Skip to content